Forte
Zpět na hlavní stranu
Rodinná rezidence, Rudná u prahy

Luxusní rodinný dům v Rudné u Prahy, který I přes malou vzdálenost od metropole uspokojí i náročné požadavky na nerušené soukromí.

Nemovitost se nachází daleko od sousedních domů a celková užitá plocha je velkorysých 461 m2. Přízemí domu tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, barovým pultem a sociálním zařízením. V 1. patře domu se nachází 4 pokoje, 4 šatny, 2 koupelny s vanou a sprchovým koutem, 2x WC a 2 terasy. Přízemí domu disponuje saunou a tělocvičnou se sprchovým koutem a WC, dále se zde nachází pracovna, prádelna se sušárnou a společenská místnost s vlastní kuchyní, která slouží k posezení s přáteli. Z této místnosti se dá pohodlně vyjít na zahradu, kde je umístěno venkovní zastřešené posezení (altán) s grilem.

Na dům navazuje přístavba, ve které se nachází garáž pro čtyři osobní automobily, dále samostatná bytová jednotka o dispozici 1+kk se samostatným vchodem, která je vybavená kuchyňskou linkou a vlastní koupelnou.

Vytápění domu a ohřev vody je řešeno primárně elektrokotlem umístěným v kotelně v suterénu domu. V obývacím pokoji a kuchyni je podlahové vytápění. Vytápění domu je možno řešit též krbovými kamny, které jsou umístěny v obývacím pokoji. Na dům je zpracován průkaz energetické náročnosti - B (velmi úsporný).

Součástí okrasné zahrady, která byla navržena zahradním architektem, je zapuštěný venkovní bazén s posuvným zakrytím o velikosti 5x13 m. Zahrada disponuje automatickým zavlažovacím zařízením.

Na pozemku je kopaná 20m hluboká studna.

Celková výměra pozemku činí 3.679 m2.

Yield: 6,17 %